OKNA - www.ksiegowosc.elmedica.com.pl

W przeciwieństwie do innych rozwiązań do izolowania przeciąganych lub hałaśliwych okien, wkładki do okien Indow są wykonane na zamówienie za pomocą naszego zastrzeżonego laserowego systemu pomiarowego. Oto dlaczego ma to znaczenie: ponieważ domy i budynki osiadają z czasem, większość okien nie jest kwadratowa. Aby skutecznie uszczelniać przeciągi i hałas okien, dostosowujemy nasze izolacyjne wkładki okienne do dokładnego kształtu ram okiennych. Nasz laserowy system pomiarowy zapewnia, że ​​każda wkładka pasuje dokładnie do okna.

 

OKNA  NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI - www.ksiegowosc.elmedica.com.pl


Życie w miastach takich jak Boston czy LA to niesamowite przeżycie. Tyle życia, ludzie w ciągłym ruchu. To nigdy nie jest nudna chwila.

Jednym z niewielu problemów z życiem w obszarze o tak dużej żywotności jest hałas. Czasami dźwięki miasta mogą być piękne, po prostu słuchając życia każdego; samochody, taksówki, studenci krzyczą o 3 nad ranem. Często, gdy wracamy do domu, nie chcemy całego tego hałasu, chcemy trochę ciszy i spokoju podczas relaksu i snu.OKNA JAKOŚĆ - www.ksiegowosc.elmedica.com.pl

Wkładki okienne na ratunek

Problemem są standardowe pojedyncze szyby lub inne standardowe szklane okna, szczególnie w starszych budynkach, jak widzimy w Bostonie, MA.

Co robić, gdy mieszkasz przy głównej ulicy miasta lub miejscowości turystycznej?

Marcel mieszkał po drugiej stronie ulicy od popularnych restauracji i barów, w których budzili go późno w nocy. Doprowadzało go to do szału, że nie był w stanie uzyskać ciszy i spokoju po ciężkim dniu pracy.