OKNA PCV - www.ksiegowosc.elmedica.com.pl


 

Co gorsza, Marcel wynajmował mieszkanie i nie był w stanie przekonać właściciela do inwestowania w celu zmniejszenia hałasu w oknie swojego mieszkania. Po zbadaniu tego irytującego problemu Marcel zadzwonił do Windows Interior w celu konsultacji.

Rozwiązaniem problemu Marcela było zastąpienie jego okien jednopanelowych alternatywnym rozwiązaniem okien Indow Windows. Indow Windows to wstawki okien z redukcją szumów. To nie jedyna zaleta naszych wkładek do okien, oszczędzają one również energię, czas i pieniądze; ale to historia na inny post.OKNA PCV - www.ksiegowosc.elmedica.com.pl


Zainstalowanie systemu Acoustic Grade Indow Windows zapewniło redukcję hałasu, którego szukał, pozwalając mu w końcu cieszyć się piękną przestrzenią w tętniącym życiem, energicznym rejonie miasta. 

Pod koniec dnia Marcel zaoszczędził imponującą kwotę, wybierając alternatywne wkładki do okien. Całkowity koszt wyniósł zaledwie 15% tego, co podano dla standardowych okien z pojedynczą szybą. Co najważniejsze, teraz zyskuje on spokój, na który zasługuje pod koniec dnia.

Stwórz uderzającą kombinację. Dodaj architektoniczną elegancję. Zaprojektuj coś wyraźnie dla siebie. Jeśli chcesz nadać swojemu domowi współczynnik wow, rozważ nasze niestandardowe okna specjalne.OKNA PCV CENNIK - www.ksiegowosc.elmedica.com.pl

Żyj lepiej: 15 różnych opcji kształtu, w tym opcje niestandardowe i kombinacje, pozwala na niemal nieograniczoną kreatywność. Dodaj eleganckie okno łukowe, okno kołowe - nawet okno trójkątne. Połącz wiele specjalnych kształtów lub połącz z innym obsługiwanym oknem, a będziesz mógł nadać swojemu domowi niepowtarzalny akcent, którego szukasz.

Odnawianie przez okna specjalne Andersen® to doskonały wybór, jeśli chcesz dopasować konkretny okres projektowania lub styl - lub zdefiniować nowy. Są świetnym sposobem na dodanie natychmiastowego charakteru, zwiększenie uroku, stworzenie punktu centralnego lub dodanie więcej światła do pokoju.